Spis treści

enova365 to oprogramowanie, które nadąża za zmianami w przepisach, w tym w ramach Polskiego Ładu

Z dumą i radością odnotowujemy, że system enova365 działa w zgodzie z wprowadzonymi od 1 stycznia br. zmianami w przepisach, które wprowadził tzw. Polski Ład. Potwierdzają ten fakt księgowe i kadrowe z firmy Neofin, obsługujące spółki z różnych branż. Dzięki programowi mogą terminowo realizować rozliczenia dla klientów, nawet gdy jednocześnie do opanowania jest wiele nowych zasad oraz konsultacji dla Klientów.

Od grudnia publikowane są kolejne nowe wersje oprogramowania z funkcjonalnościami dostosowanymi do zmian w ramach Polskiego Ładu. 10 stycznia wyszła już trzecia wersja nr 2112.

stempel enova zgodna z przepisami

Przewodnik po zmianach od enova365

Producent oprogramowania enova365 zadbał też o solidną porcję wiedzy dla przedsiębiorców oraz księgowych i kadrowych poprzez przygotowanie wraz z ekspertami publikacji pt. “Kompas na zmiany”. 
Pobierz darmowy “Kompas na zmiany”  i bądź na bieżąco ze zmianami  w obszarze Polskiego Ładu i nie tylko. Co istotne – Przewodnik jest dostosowywany do kolejnych modyfikacji w przepisach – tak samo jak oprogramowanie enova365.

grafika do przewodnika o polskim ładzie

I jeszcze więcej wiedzy od producenta enova365

Poza publikacją przewodnika po Polskim Ładzie, prowadzona jest kampania informacyjna, w tym webinaria, podczas których eksperci odpowiadają na pytania przesyłane przez zarejestrowanych uczestników danego spotkania. Webinar “Polski Ład i nie tylko – co zmiany w przepisach na rok 2022 znaczą dla Ciebie” zgromadził 13 stycznia ponad 2000 uczestników i wiele pytań, na które odpowiedzi opublikowane będą już wkrótce, a tymczasem dostępne jest nagranie z webinarium.

Podczas kolejnego webinaru, który odbył się 27 stycznia – “Krajowy System e-Faktur bez tajemnic” eksperci omówili m.in. założenia systemu oraz korzyści i trudności w korzystaniu z KSeF. Obejrzyj nagranie z webinarium:

Chcesz zyskać więcej wiedzy na temat oprogramowania enova365 bezpośrednio od naszego Konsultanta?

Zadzwoń lub napisz:

https://xle.pl/kontakt/
logo pikto XLE