Spis treści

Czy Twoja firma wystarczająco dba o analizę danych? Myślisz o usprawnieniu, automatyzacji zbierania i analizowania danych? W dniach 1 maja - 30 czerwca br. możesz skorzystać z promocji na zakup lub wynajem na modułu enova365 Business Intelligence (enova365 BI). W ramach promocji enova365 ceny produktów BI oraz BI na pulpitach będą obniżone o 30%! 

Promocja obejmuje nowe zakupy na wszystkie typy licencji, włączając w to licencje serwerowe.

Zwracamy uwagę, że funkcjonalności narzędzia analitycznego enova365 BI są dostosowane zarówno do potrzeb przedsiębiorstw z różnych branż, bez względu na wielkość. 

Usprawnienia w najnowszej wersji enova365 BI

W najnowszej wersji systemu enova365 moduł Business Intelligence zyskał:

  1. Mechanizm tabel przestawnych: bezpośrednio w systemie enova365. W głównym oknie programu dostępny jest folder "Business Intelligence", który oferuje zarówno Panele BI, jak i nowość – Raporty przestawne. Umożliwia to łatwe wprowadzenie nazwy raportu i wybór utrwalonego źródła danych.
  2. Automatyzacja dołączania cech do modeli danych: jako dodatkowych pól modeli danych oraz parametrów filtrujących, co znacznie ułatwia analizę danych według wybranych kryteriów.
  3. Rozszerzanie standardowych modeli danych: o możliwość dostosowywania standardowych raportów i wskaźników do indywidualnych potrzeb poprzez dodawanie nowych pól, parametrów, warunków i sortowania.
  4. Zewnętrzne bazy danych: które służą jako repozytorium utrwalonych wyników analiz BI. Dzięki temu, dane potrzebne do raportów są dostępne od ręki, co znacząco poprawia wydajność modułu BI.
  5. Nowy mechanizm utrwalania modeli danych: pozwala na odczyt danych wyłącznie za pomocą silnika SQL, co zmniejsza obciążenie aplikacji i skraca czas przetwarzania.

Aby zyskać więcej przydatnych informacji na temat Business Intelligence, zachęcamy do zapoznania się z materiałami wideo kanału YouTube enova365, które dostarczają praktycznych wskazówek i porad dotyczących wykorzystania funkcji systemu. Obejrzyj rozmowy z ekspertem, w których  znajdziesz demonstracje, jak efektywnie korzystać z narzędzi analitycznych dostępnych w enova365, a także przykłady realnych scenariuszy, w których Business Intelligence pomaga w optymalizacji procesów biznesowych. 

Poznaj bliżej Business Intelligence enova365  - Analityka w zasięgu Twojej firmy

ERPresso #9 Wprowadzenie do Business Intelligence enova365 - czy BI jest dla każdej firmy?

ERPresso #10 Business Intelligence enova365 w praktyce

ERPresso #28 Jak moduł BI wspiera procesy handlowe

Zachęcamy do kontaktu bok@xle.pl - w razie jakichkolwiek pytań - chętnie odpowiemy i doradzimy. To doskonała okazja, aby zmodernizować systemy w Państwa firmie i osiągnąć znaczące oszczędności.