Spis treści

W prestiżowym magazynie My Company Polska skierowanym do właścicieli i menedżerów napisano o naszym wdrożeniu enova365 dla firmy Lentimax. Dowiedz się, co wyróżnia to wdrożenie i w jaki sposób udało się nam sprostać postawionym wyzwaniom!

artykuł My Company Polska wdrożenie XLE handel

Z jakim wyzwaniem borykano się w Lentimax?

W pewnym momencie właściciele Lentimax stanęli przed wyborem, jakim jest dalsze skalowanie przedsiębiorstwa w oparciu o nowoczesne systemy. Firma ta z powodzeniem korzystała już z takich programów, jak m.in.: Symfonia, Infakt oraz ClickUp. Chciała jednak wdrożyć rozwiązanie, które wesprze obszar zarządzania sprzedaży księgowości i jednocześnie będzie kompatybilne z użytkowanymi już przez Lentimax programami. Wybór padł na system ERP enova365 oferowany przez Soneta i na jego wdrożenie przez naszą firmę.

Dlaczego wybrano enova365 i XLE?

Kluczowym zadaniem naszych ekspertów było wdrożenie systemu enova365 w ten sposób, aby zintegrować go z programem ClickUp i maksymalnie zautomatyzować procesy biznesowe zachodzące w przedsiębiorstwie Lentimax. System ERP od Soneta doskonale się do tego nadawał, a po analizie przypadku podjęto decyzję o wdrożeniu modułu Handel i Magazyn w wersji złotej. Wzbogaciliśmy go o dedykowane dodatki, które dopasowaliśmy bezpośrednio do potrzeb Lentimax. Do tego wdrożenia zostaliśmy wybrani jako autoryzowany partner Soneta, który może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i sukcesami na tym polu.

Zapraszamy do bliższego poznania case study ze wdrożenie ERP enova365 w LENTIMAX TRYZNO Sp. K., Łódź oraz referencji, które otrzymaliśmy.

Jakie korzyści osiągnęła firma Lentimax?

Od naszego wdrożenia w Lentimax minął już rok, a firma ta osiągnęła określone korzyści. Przede wszystkim podniosła sprawność realizowanych procesów biznesowych poprzez automatyzację przekazywania dokumentów sprzedażowych i magazynowych. W całym procesie zminimalizowano ryzyko błędów, dzięki czemu jest on dokładniejszy i bardziej płynny. Te same działania zajmują teraz mniej czasu, co poprawia efektywność i konkurencyjność Lentimax na rynku.


To świetny przykład wdrożenia oferowanego przez XLE, które zakończyło się sukcesem. Nic więc dziwnego, że władze Lentimax już myślą o wdrożeniu dodatkowych modułów enova365.