Spis treści

Producent oprogramowania ERP enova365 zaktualizował narzędzie. Nowa wersja o oznaczeniu 2401.3.7 pojawiła się 22 marca 2024 roku i jest jeszcze lepiej dopasowana do potrzeb użytkowników. Pod uwagę wzięto modyfikacje w funkcjonalności w wybranych modułach.

Jakich modułów dotyczy aktualizacja?

Najnowsza aktualizacja oprogramowania objęła cztery ważne moduły systemu enova365. Zmiany zostały wdrożone w takich modułach jak:

- Kadry Płace (Umowa o pracę, poprawki w polu Właściciel, Deklaracje ZUS, Deklaracje PFRON, składki na Fundusz Pracy)
- Księgowość (Deklaracje CIT, Grupy VAT)
- CRM (Korespondencja masowa)
- Handel (Umowy cykliczne, Deklaracja Intrastat).

Wprowadzono je po to, aby narzędzie enova365 od Soneta Sp. z o.o. było jeszcze bardziej funkcjonalne i intuicyjne w obsłudze i dopasowane do zmieniających się przepisów. Kolejna zmiana zaplanowana jest na 22 kwietnia 2024 roku. Wówczas ma się pojawić system enova365 w wersji 2404. Od 22 kwietnia to oprogramowanie ERP będzie udostępniane użytkownikom tylko w ramach nowej technologii Microsoft .NET6. Nieco więcej o jej możliwościach przeczytasz w tym artykule.

Jako XLE oferujemy kompleksowe wsparcie we wdrażaniu systemu enova365 wraz z jego aktualnościami. Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem Soneta. Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem.