Spis treści

22 kwietnia 2024 roku miała miejsce premiera najnowszej wersji systemu enova365, oznaczonej numerem 2404.0.0. z szeregiem nowych rozwiązań.

Co nowego w enova365 2404.0.0?

W najnowszej wersji systemu enova365 rozbudowane zostały funkcjonalności w kluczowych modułach, takich jak Projekty i budżetowanie, Produkcja, Business Intelligence, Nieruchomości oraz Handel. 

Warto zaznaczyć, że od wersji 2404 system enova365 bazuje wyłącznie na nowoczesnej technologii Microsoft .NET6. Jest to gwarancja większej stabilności, bezpieczeństwa oraz efektywności działania systemu. Aby cieszyć się pełnią możliwości nowej wersji, niezbędny jest kontakt z Autoryzowanym Partnerem Soneta, - takim jak XLE -  który pomoże w prawidłowej instalacji systemu.

Najważniejsze aktualizacje funkcjonalności

 1. Handel:
  • Wprowadzono  możliwość śledzenia historii cen, co jest odpowiedzią na wymogi dyrektywy Omnibus,
  • Umożliwiono rejestrowanie cyklicznych usług oraz usług opartych o odczyty z liczników na dokumentach umów.
 2. Nieruchomości:
  • Dodano nowy mechanizm rozliczeń najmów, usług oraz odczytów liczników, co znacząco ułatwi zarządzanie nieruchomościami,
  • Pole "Lokalizacja" na licznikach pozwoli na precyzyjne określenie umiejscowienia liczników.
 3. Praca Hybrydowa:
  • Możliwość graficznej rezerwacji stanowisk pracy to nowość, która zwiększa elastyczność organizacji pracy.
 4. Business Intelligence:
  • Rozbudowano możliwości raportów przestawnych, w tym zapis filtrów, co umożliwi lepszą analizę danych.
 5. Projekty i Budżetowanie:
  • Zdefiniowano nowe budżety projektów z możliwością tworzenia wielu definicji budżetów, co zwiększa elastyczność planowania finansowego.
 6. Produkcja:
  • Nowa baza demonstracyjna "Produkcja zaawansowana" oraz nowe funkcjonalności zlecenia produkcyjnego i rozliczenia materiałów otwierają nowe możliwości dla działów produkcji.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnymi szczegółami nowości w ulotce informacyjnej. Nowa wersja enova365 2404.0.0 to krok naprzód w efektywnym zarządzaniu każdą dziedziną działalności Twojej firmy.