Przejdź do treści

REWIT Księgowi i Biegli Rewidenci Sp. z o.o. jest największą firmą audytorską w Polsce Północnej ze 100% polskim kapitałem, zbudowana na silnym rodzinnym fundamencie. Osiemnaście lat historii i budowania nowoczesnej i profesjonalnej kancelarii biegłych rewidentów zaowocowało wysoką i stabilną pozycją na rynku.
Misją firmy jest pełne zaspokojenie potrzeb Klientów w zakresie rachunkowości finansowej i zarządczej oraz rozliczeń podatkowych w formie profesjonalnych usług audytorskich i księgowych. Niesienie pomocy i doradztwo to najczęstsze działania podejmowane przez pracowników REWIT.


Oferując nasze usługi pragniemy pomóc firmom w ukształtowaniu ich pozytywnego obrazu finansowego, włączając się w prawidłowe i jak najbardziej korzystne dla właścicieli ujęcie księgowe i podatkowe prowadzonej działalności. W 2006 roku w rankingu największych firm audytorskich w Polsce REWIT Księgowi i Biegli Rewidenci Sp. z o.o. sklasyfikowany został na 18 miejscu. Jesteśmy dumni z tego, iż nasza Spółka – jako jedyna w Polsce Północnej – po raz kolejny znalazła się w czołówce największych podmiotów audytorskich działających w kraju.


W naszej działalności wspomagamy się najnowszymi i najlepszymi rozwiązaniami informatycznymi. Od 2010 należy do nich Comarch ERP Optima. W kwietniu 2011 rozpoczęliśmy poszukiwania nowego opiekuna i tak nawiązaliśmy współpracę z firmą XLE Sp. z o.o., która od początku wykazała się dużym zaangażowaniem oraz wiedzą merytoryczną.


W naszych relacjach cenimy profesjonalizm i indywidualne podejście do naszej firmy. Konsultanci z firmy XLE Sp. z o.o. wspierają nas swoją szeroką wiedzą z zakresu informatyki, księgowości, systemu Comarch ERP Optima, a także Comarch ERP XL dzięki czemu z powodzeniem możemy obsługiwać duże podmioty korzystające z tego oprogramowania. Pracownicy firmy XLE Sp.z o.o. odwiedzają nas na cyklicznych spotkaniach i konsultacjach dzięki czemu znają nasze potrzeby i nurtujące nas problemy. Z tą wiedzą są w stanie wskazać odpowiednie rozwiązania informatyczne, które przyśpieszają i usprawniają naszą pracę, pozwalając tym samym na ciągłe powiększanie grona klientów.
Szukając nowego opiekuna kierowaliśmy się kryterium czasu reakcji na zgłoszenia, a otrzymaliśmy dużo więcej – solidnego partnera w biznesie.

Lucyna Witek

REWIT Księgowi i Biegli Rewidenci Sp. z o.o.

referencje dla xle od rewit skan comarch