Przejdź do treści

Gdynia, 18.03.2021 r.

LIST REFERENCYJNY

Polecamy usługi wdrożeniowe systemu enova365 realizowane przez firmę
XLE Sp. z o.o.

Mechanika-Radmor to powstała w 2018 r. spółka wydzielona ze struktur Spółki Radmor S.A. – producent systemowych rozwiązań konstrukcji mechanicznych opartych na systemie 19” oraz specjalistycznych konstrukcji mechanicznych, w oparciu o nowoczesne technologie i centra obróbcze CNC. Głównymi klientami są firmy z sektora elektroniki, energetyki, przemysłu kolejowego, automatyki, systemów okablowań strukturalnych, ośrodki badawczo-rozwojowe i uczelnie wyższe. Więcej informacji o naszych usługach znajduje się na stronie www.mechanikaradmor.pl

Szukając odpowiedniego rozwiązania do rozliczeń i zarządzania procesami kadrowymi naszego ponad 100-osobowego zespołu, zdecydowaliśmy się na inwestycję w nowy system klasy ERP i połączenie go z oprogramowaniem do prowadzenia księgowości i rozliczania czasu pracy.

Po zapoznaniu się z możliwościami jakie daje system enova365 oraz po przeprowadzonej przez zespół XLE analizie procesów w naszej firmie, podjęliśmy decyzję o zakupie i wdrożeniu wybranych modułów tego właśnie oprogramowania. Moduły podstawowe, które zostały wdrożone to:
– Kadry Płace,
– Księga Handlowa
oraz Pulpit Kierownika i Pulpit Pracownika.
Moduły dodatkowe:
– Harmonogram Zadań.

Poza wymienionymi zintegrowanymi elementami enova365, została programistycznie przygotowana integracja importu danych z czytników Biofinger, umieszczonych przy wejściu na teren firmy, dzięki czemu zautomatyzowany został proces rejestracji czasu pracy. Podczas importu odbywa się dedykowane wygładzanie danych z czytników RCP i dodatkowo zostały przygotowane specjalne zestawienia z czasem pracy oraz informacją o statusach wejść i wyjść, zarówno w systemie jak i w Pulpitach, przez co Pracownicy na bieżąco mogą wyjaśniać błędne lub brakujące odbicia. Pracę na linii kadrowa – księgowa ułatwia eksport w wybranym formacie dekretu księgowego naliczonych list płac do naszego systemu księgowego.  Nowy system informuje o zbliżających się terminach wygasania ważności badań lekarskich, szkoleń BHP, orzeczeniu o niepełnosprawności, a także o kończących się umowach pracowniczych. Generujemy również raporty kadrowo-płacowe, deklaracje dla ZUS, US, z automatyczną wysyłką do urzędów oraz sprawozdania GUS. Wdrożenie uwzględniło również migrację danych kadrowo-płacowych do systemu enova 365 oraz szkolenia dla użytkowników z obsługi oprogramowania.

Nowy system informatyczny w efekcie ułatwił pracę w naszej organizacji, usprawniliśmy zarządzanie danymi pracowniczymi, w tym w trybie zdalnym. Co więcej, pracownicy zyskali dostęp do swoich personaliów, możliwość ich weryfikacji oraz składania wniosków urlopowych i wniosków kadrowych z poziomu aplikacji.

W naszej ocenie XLE Sp. z o. o. to firma, która skutecznie przeprowadza projekty wdrożenia systemu enova365.

Roman Jakubek, Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny 
Tomasz Kleinshmidt, Członek Zarządu, Dyrektor ds. Handlu
Mechanika Radmor Sp. z o.o.