Przejdź do treści

Polecenie od EWESA Studio Promocji PR dla XLE za wdrożenie enova365 – obszar handel

Gdańsk, 29.06.2018

LIST REFERENCYJNY

EWESA Studio Promocji PR działa w branży reklamowej od 2006 roku. Specjalizujemy się w planowaniu, organizacji i koordynacji akcji promocyjnych, wydarzeń kulturalnych, imprez integracyjnych dla Firm. Organizacją eventów zajmujemy się kompleksowo. Naszym flagowym projektem jest organizacja eventów wspierających ogólnopolską kampanię marketingową, corocznej, legendarnej kampanii „Wyzwanie Smaku Pepsi”.  Rozwój firmy wymagał zmian w jej funkcjonowaniu. Podstawą zmiany miało być wprowadzenie systemu informatycznego, który usprawni prace okołoprojektowe i administracyjne, a nam zapewni spokój i bezpieczeństwo.

Mimo, że nasz stały zespół jest nieliczny, dzięki systemowi enova365 stał się niezwykle skuteczny. Każda z podejmowanych przez nas akcji, jest nowym projektem i stąd rozwiązanie enova365 Projekty było naturalnym wyborem.  Sprawne i efektywne budżetowanie, a do tego zintegrowanie procesów decyzyjnych, to klucz do sukcesu! Dokumentowane na bieżąco koszty i przychody tworzą kolejne pozycje budżetu, dzięki czemu mamy czytelny ogląd sytuacji. Wszystkie dane, zebrane w jednym miejscu, możemy dowolnie grupować i śledzić ich wpływ na realizację projektu.

Ewesa posiada powierzchnię magazynową, którą udostępnia swoim klientom. W magazynie przechowywane są zakupione lub powierzone materiały promocyjne, niezbędne na potrzeby organizowanych eventów. W zarządzaniu nimi nieocenioną pomocą okazał się moduł enova365 Handel. Pozyskanie informacji o bieżącym stanie magazynowym było dla nas częstym problemem. Obecnie pracownicy magazynu wiedzą, jaki jest stopień wykorzystania materiałów marketingowych i dbają, aby trafiały one na czas i we właściwe miejsce.

Spotkanie z XLE Sp. z o.o. pozwoliło nam inaczej spojrzeć na prowadzenie biznesu. Zaproponowanie przez nich enova365 upewniło nas, że całą uwagę będziemy mogli poświęcić naszym klientom. Sprawy administracyjne, obsługi technicznej przestały angażować naszą energię.
Profesjonalizm i wiedza merytoryczna pracowników firmy  XLE Sp. z o.o. pozwoliły na szybkie
i bezproblemowe wdrożenie systemu. Nasi pracownicy zostali przeszkoleni na swoich stanowiskach pracy, co umożliwiło płynne przejście do pracy z nowym, skutecznym narzędziem.

Szukając firmy, która zaproponuje nowoczesny i dostosowany do naszych potrzeb system oraz rzetelną obsługę – znaleźliśmy XLE Sp. z o.o. Polecamy tę firmę wszystkim, którzy chcą uprościć i obniżyć koszty działalności, a całą uwagę skoncentrować na swoim biznesie.

Poleca EWESA – Agencja marketingiem żyjąca!

Wiktor Mróz
EWESA STUDIO PROMOCJI I PR