Przejdź do treści
  1. Profil firmy wystawiającej referencje (branża, typ działalności, itp.): Biuro Rachunkowe Biurokracja specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm. Świadczymy usługi w zakresie: pełnej księgowości – księgi handlowe, księgowość uproszczona – książka przychodów i rozchodów, a także ryczałt ewidencjonowany. Sporządzamy deklaracje podatkowe i ZUS, bilanse, roczne zeznania podatkowe, pomagamy przy rozpoczęciu działalności gospodarczej i w kontaktach z Urzędami Skarbowymi i ZUS.

2. Powody wyboru systemu firmy Comarch: Atrakcyjna cena programu, wcześniejsze doświadczenie w pracy na systemach Comarch.

3. Wykorzystywane moduły: Biuro Rachunkowe – 1 st., Faktury – 1 st., Księga Handlowa w wersji dla Biur Rachunkowych – 1 st., Księga Podatkowa w wersji dla Biur Rachunkowych – 1 st., Płace i Kadry w wersji dla Biur Rachunkowych – 1 st.

4. Korzyści jakie firma uzyskała dzięki wdrożeniu systemu: Większa szybkość i lepsza jakość pracy.

5. Rekomendacja dla wybranego systemu: Stosunkowo łatwy o obsłudze, intuicyjny.

6. Rekomendacja dla firmy, która wdrażała system (krótki opis współpracy, przebiegu wdrożenia, itp.): Szybkie i sprawne wdrożenie, w razie problemu z obsługą możliwość kontaktu telefonicznego, stosunkowo krótkie terminy umawiania się w przypadku konieczności kontaktu osobistego, duża wiedza praktyczna i merytoryczna osoby, która wdrażała program, duża znajomość zagadnień z zakresy księgowości, wieloaspektowe skojarzenie ewentualnego problemu z obsługą programu.

Katarzyna Łuczyc-Wyhowska

Biuro Rachunkowe Biurokracja

referencje dla xle od biurokracja skan comarch optima