Przejdź do treści

Wdrożenie enova365 Łódź

Jesteś przedsiębiorcą z Łodzi i okolic i chcesz zoptymalizować procesy w swojej firmie? Przygotowaliśmy dla Ciebie dedykowaną ofertę wdrożenia systemu ERP enova365. To rozwiązanie wykorzystywane w takich obszarach przedsiębiorstwa, jak m.in.: kadry i płace, księgowość, magazyn, zakupy, sprzedaż oraz w wielu innych procesach. Poznaj naszą ofertę i dowiedz się, jak wygląda wdrożenie enova365 w Łodzi wspólnie z XLE.

Autoryzowany Partner enova365 XLE logo

Czym jest system enova365?

System enova365 to oprogramowanie ERP dla przedsiębiorców, które wspiera niemal wszystkie obszary prowadzenia biznesu. Przeznaczone jest do kompleksowego i wydajnego zarządzania różnego typu zasobami przedsiębiorstwa. Ponadto umożliwia gromadzenie, przechowywanie i analizowanie danych zbieranych w poszczególnych procesach.

Dostępne moduły systemu enova365 to m.in.:

 • Produkcja;
 • Business Intelligence;
 • Workflow;
 • Finanse i księgowość;
 • DMS;
 • Kadry płace i HR;
 • Handel i magazyn.

Główne zadania systemu enova365 to zautomatyzowanie procesów firmowych oraz usprawnienie przepływu informacji. To Ty decydujesz o poziomie dostępu do danych, który nadasz pracownikowi. Już teraz dowiedz się, jakie korzyści da wdrożenie enova365 w Łodzi.

Jakie korzyści da Ci wdrożenie enova365 w firmie?

Wdrożenie systemu ERP enova365 w Łodzi ma charakter indywidualny. Oznacza to, że to na podstawie realnych potrzeb kupującego oraz charakterystyki jego przedsiębiorstwa dobiera się moduły systemu. Następnie przeprowadza się ich konfigurację. W trakcie użytkowania narzędzia można je skalować równolegle do rozwoju przedsiębiorstwa i jego ewoluujących potrzeb. W związku z tym korzyści z użytkowania enova365 jest wiele i są one bezpośrednio dopasowane do firmy. Poniżej opisaliśmy te, które mają uniwersalny charakter.

Realna oszczędność czasu i zasobów

Korzyść ta związana jest bezpośrednio z optymalizacją firmowych procesów. Osoby w nie zaangażowane odzyskują cenny czas. Następnie mogą przeznaczyć go na wykonywanie innych, bardziej skomplikowanych i cenniejszych z punktu widzenia przedsiębiorstwa czynności. W ten sposób lepiej zarządza się posiadanymi zasobami. To od efektywności pracy zespołu zależy sukces firmy oraz jej rynkowa pozycja.

Zwiększona skuteczność przedsiębiorstwa

Chcesz zwiększyć skuteczność swojej firmy i tworzących ją pracowników? W XXI wieku bez automatyzacji procesów jest o to bardzo trudno. Na szczęście wdrażany przez nas system enova365 przychodzi Ci z pomocą. Skonfigurujemy go w ten sposób, aby możliwa była automatyzacja wybranych obszarów prowadzenia biznesu. Procesy będą zachodziły szybciej i skuteczniej, przy jednoczesnej redukcji ewentualnych błędów. Z dnia na dzień wzrośnie skuteczność Twojego przedsiębiorstwa nawet na bardzo konkurencyjnych rynkach.

Dostęp do kluczowych danych analitycznych

Jednym z kluczowych zasobów firmy są dane. Gromadzimy je w celu skuteczniejszego prowadzenia marketingu, lepszego zrozumienia potrzeb klientów czy też udoskonalania produktu. System ERP enova365 wdrażany przez nas w Łodzi posiada funkcję gromadzenia i przechowywania danych procesowych z różnych obszarów działalności przedsiębiorstwa. Następnie umożliwia pogłębioną analitykę tych danych. Odpowiednia ich interpretacja pomoże w podejmowaniu strategicznych decyzji biznesowych. To tylko kluczowe korzyści związane z wdrożeniem systemu enova365 w Twojej firmie w Łodzi. Nasz ekspert przedstawi Ci ich znacznie więcej, dostosowując je do charakterystyki Twojego biznesu.

Jak wygląda wdrożenie prowadzone przez ekspertów XLE?

Wdrożenie wykonywane przez naszych ekspertów rozpoczynamy od dokładnej analizy Twoich potrzeb oraz poznania charakterystyki przedsiębiorstwa, w tym sektora jego działalności i oczekiwań klientów. To punkt wyjścia do planowania harmonogramu działań i wyboru dedykowanych modułów systemu enova365. Naszym zadaniem jest dobranie takich funkcjonalności narzędzia, których realnie potrzebujesz i które już od pierwszych dni będą miały przełożenie na usprawnienie funkcjonowania Twojego przedsiębiorstwa.

Następnie przeprowadzamy wdrożenie w firmie oraz szkolimy pracowników z obsługi systemu ERP. Wskazujemy jego podstawowe funkcjonalności i potencjał zastosowania na danym stanowisku roboczym. Weryfikujemy poprawność działania systemu oraz jego zgodność z przyjętą specyfikacją. W całym procesie wdrożeniowym zachowujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa danych oraz dbamy o to, aby przebiegł on sprawnie i szybko. Pozostawiamy sobie i przedsiębiorcy możliwość skalowania narzędzia i jego modyfikacji wraz ze zmieniającymi się potrzebami. W ten sposób realizujemy wdrożenia systemu enova365 szyte na miarę. 

Dlaczego warto zaufać naszej firmie?

Jesteśmy autoryzowanym partnerem producenta oprogramowania enova365. Od blisko 30. lat realizujemy usługi wdrożeniowe innowacyjnych rozwiązań informatycznych w firmach z różnych sektorów oraz o różnej skali działalności. W tym czasie zdobyliśmy cenne doświadczenie i wiedzę, dzięki którym utrzymujemy najwyższy standard świadczonych usług. Na każdym etapie gwarantujemy profesjonalizm i pełne skupienie się na potrzebach klienta. Po dokładnej ich analizie zaproponujemy wdrożenie wybranych modułów enova365 oraz ich konfigurację pod Twoje przedsiębiorstwo.

Oferujemy również kompleksowe szkolenia z obsługi systemów ERP oraz tworzymy dedykowane dodatki programistyczne dla naszych partnerów, tworzą rozwiązania szyte na miarę. Zachęcamy do kontaktu z naszym ekspertem w celu sprawdzenia możliwości wdrożenia enova365 w Twojej firmie w Łodzi i okolicach. Przeprowadzimy Cię przez cały proces.

Masz pytania dotyczące enova365?

  Spytaj o ofertę wdrożenia enova365

  Biuro Obsługi Klienta