Przejdź do treści

Zespół Tax Librorum tworzą wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie księgowości. Zajmujemy się profesjonalną obsługą księgową spółek prawa handlowego jak i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Współpracując z Klientem rozpoznajemy jego aktualne potrzeby oraz stale monitorujemy zmiany zachodzące na rynku. Takie podejście daje nam możliwość kompleksowego świadczenia usług dopasowanych do dynamicznie zmieniających się realiów rynku.
Od początku działalności korzystamy z programu Comarch ERP Optima i współpracujemy z firmą XLE Sp. z o.o.. Decyzję o zakupie systemu podjęliśmy na podstawie spotkań i rozmów, w czasie których konsultanci firmy XLE Sp. z o.o. wykazali się wiedzą z zakresu programu jak i księgowości oraz doświadczeniem w optymalizowaniu pracy biura rachunkowego. Od tego czasu mamy zapewnione systematyczne wsparcie oraz konsultacje.

Korzystamy ze niemal wszystkich modułów programu Comarch ERP Optima wraz z aplikacją ePracownik. Nasi klienci cenią sobie fakt, iż udostępniamy im aplikację do wystawiania faktur – iFaktury24 oraz wgląd do swoich dokumentów przez Pulpit Menagera.

Program Comarch ERP Optima daje nam wiele możliwości i bardzo ułatwia codzienną pracę poprzez zastosowanie schematów księgowych, importu wyciągów bankowych oraz operacji seryjnych w module Biuro Rachunkowe. Pracownicy firmy XLE Sp. z o.o. wykazują się dużą znajomością zagadnień związanych z księgowością, planami kont oraz zaawansowanymi schematami księgowymi dzięki czemu czujemy, że dokonaliśmy słusznej decyzji wybierając firmę XLE Sp. z o.o.  jako nasze wsparcie w biznesie.

Aneta Rzechowicz

Tax Librorum – Biuro Rachunkowe

referencje dla xle od tax librorum skan comarch