Przejdź do treści

Sopot, 23.05.2024 r.

LIST REFERENCYJNY

Rekomendujemy zespół wdrożeniowy XLE Sp. z o.o. za skuteczność w realizowanych wdrożeniach oprogramowania enova365.

PBS to jedna z wiodących firm badawczych funkcjonująca na rynku od ponad 30 lat. Badaniami obejmujemy zachowania, plany i poglądy odbiorców usług z rozmaitych branż, między innymi z obszaru marketingu, edukacji, medycyny, energetyki, transportu, turystyki, handlu. Jesteśmy członkiem OFBOR oraz posiadamy certyfikat PKJP we wszystkich kategoriach.

Współpracę z firmą XLE – Autoryzowanym Partnerem enova365 – podjęliśmy w 2019 roku z już wdrożonym modułem kadrowo-płacowym enova365 bez pulpitów HR oraz częściowo wprowadzonym obiegiem dokumentów (Workflow). W celu określenia możliwości poprawy funkcjonowania oprogramowania w naszej organizacji, jak też usprawnienia procesów rozliczeń z licznymi podwykonawcami, XLE przeprowadził audyt procesów w naszej firmie, co pozwoliło nam na podjęcie decyzji, jakie funkcjonalności są dla nas niezbędne i o jakie moduły powinniśmy uzupełnić nasz system.  

W rezultacie zaimplementowane zostały moduły enova365 w obszarze księgowości oraz Harmonogram zadań, SMS, E-mail oraz opracowano dla nas rozwiązanie programistyczne integrujące enova365 z platformą do rozliczania licznych umów zleceń. Poszczególne funkcjonalności usprawniły zarządzanie skomplikowanym systemem rozliczeń z naszymi podwykonawcami. Przepływ danych oraz ich analiza zostały usprawnione, a dokumentów związanych z umowami jest zdecydowanie mniej.  

Usługi firmy XLE poza skutecznym wdrożeniem wymienionych rozwiązań, objęły szkolenie z obsługi oprogramowania enova365, co zapewniło szybkie wykorzystanie możliwości systemu enova365 oraz zwiększenie efektywności pracy naszego zespołu, w tym w trybie zdalnym.

Tomasz Woźniczka, Wiceprezes Zarządu PBS Sp. z o.o.