Przejdź do treści

Łódź, 17.05.2023 r.

LIST REFERENCYJNY

Na podstawie dotychczasowej współpracy
polecamy usługi firmy XLE Sp. z o.o.  
jako skutecznego eksperta od wdrożeń systemu ERP enova365.

 

O naszej firmie

Firma LENTIMAX działa jako firma rodzinna od 1990 roku w branży drukarskiej zajmując się początkowo DPT, designem i drukiem, a w 2006 roku rozwinęliśmy naszą ofertę o druki soczewkowe. Wyspecjalizowaliśmy się w wydrukach lentikularnych, które powstają przy wykorzystaniu specjalnej techniki druku umożliwiającej uzyskanie obrazów zmieniających swój wygląd w zależności od kąta patrzenia lub pod wpływem ruchu – efekt trójwymiarowości. Obecnie nasza działalność skupia się na druku wielkoformatowym, który jest najbardziej zaawansowaną umiejętnością w biznesie soczewkowym. Zakład produkcyjny jest w pełni wyposażony w precyzyjne maszyny do laminowania, cięcia, wykańczania. Wykorzystanie najnowszych technologii cyfrowych pozwala produkować szeroką gamę plakatów soczewkowych dla klientów na całym świecie – różnych rozmiarów, z przeznaczeniem do celów zewnętrznych i wewnętrznych. Oferujemy również standy, ścianki modułowe oraz elementy ekspozycyjne na specjalne zamówienia.

Dlaczego wdrożyliśmy system ERP enova 365?

Przed wdrożeniem oprogramowania enova365 używaliśmy kilku programów informatycznych: do księgowości – Sage Symfonia oraz do dokumentacji sprzedaży – Infakt, jak też do zarządzania zadaniami – ClickUp. Po przeprowadzonej analizie przedwdrożeniowej ustalono, że najważniejszym zadaniem w ramach usprawnienia procesów obszaru handlowego będzie automatyzacja czynności związanych z przekazywaniem danych z jednoczesną integracją z programem wspierającym sprzedaż “ClickUp”.

Zakres wdrożenia

Na potrzeby firmy zakupiony został moduł podstawowy Handel oraz moduł dodatkowy Harmonogram Zadań w wersji “multi”, co umożliwia zarządzanie danymi i dokumentami sprzedażowymi zdalnie – z każdego miejsca z dostępem do Internetu. Wdrożenie tych modułów zostało uzupełnione o dodatek utworzony przez zespół XLE w celu integracji z programem ClickUp, gdzie dane dotyczące zamówienia po zarejestrowaniu w systemie są przekazywane do tego zewnętrznego programu.

Jakie zmiany widzimy po wdrożeniu enova365?

Wdrożenie systemu ERP enova 365 usprawniło zarządzanie danymi i dokumentami w obszarze sprzedaży oraz zarządzania gospodarką magazynową. Zaimplementowana automatyzacja procesów fakturowania, sprzedaży i zakupów wpłynęła na eliminację błędów wynikających z wykonywania powtarzalnych czynności oraz na wzrost wydajności pracy. Znaczna oszczędność czasu została również uzyskana poprzez przyśpieszenie procesu rozliczania stanu magazynów. Ponadto nasze dane zostały ujęte w zamkniętym, bezpiecznym obiegu.

Dlaczego polecamy system enova365 i firmę XLE Sp. z o.o.?

Korzystając z systemu enova365 od kilku miesięcy jesteśmy zadowoleni z jego funkcjonalności i zastosowanych rozwiązań. Firma XLE Sp. z o.o. jest dla nas wsparciem technicznym oraz merytorycznym w kwestiach związanych z oprogramowaniem dla biznesu. Poza skutecznym wdrożeniem enova365, otrzymaliśmy dogłębną analizę naszego biznesu pod kątem objęcia systemem ERP, jak również praktyczne szkolenia z wdrożonych modułów dla użytkowników systemu.

Paweł Tryzno, Lentimax Tryzno Sp. K.

Przeczytaj materiał – „case study” dotyczący wdrożenia ERP enova365 w firmie Lentimax: