Przejdź do treści

Gdańsk, 02.07.2024 r.

LIST REFERENCYJNY

Na podstawie przeprowadzonego w naszej firmie wdrożenia oprogramowania enova365 
w obszarze Kadry i Płace z Pulpitami HR 
rekomendujemy usługi realizowane przez firmę XLE Sp. z o.o.
oraz system enova365.

O nas

Atlanta Poland S.A. to lider rynku bakaliowego, działający od 1990 roku, z dwoma zakładami produkcyjnymi: w Gdańsku oraz we Włocławku, zatrudniająca łącznie około 400 osób.

Z jakich powodów wybraliśmy system ERP enova 365?

Potrzebowaliśmy systemu do zdalnej obsługi kadr z uwzględnieniem specyfiki zatrudnienia w Atlanta, naszych procedur i dokumentacji. Oznaczało to wybór systemu, który będzie miał możliwość dostosowania do naszych wymagań oraz będzie miał możliwość połączenia z zewnętrznym oprogramowaniem. Autoryzowany Partner enova365, firma XLE Sp. z o.o., zapewniła nas o możliwości utworzenia indywidualnie dopasowanych rozwiązań, które spełnią nasze kryteria.

Jaki zakres wdrożenia enova365?

Analiza przeprowadzona przez XLE przed wdrożeniem wykazała, jakie elementy systemu zoptymalizują naszą obsługę kadrowo-płacową oraz obieg dokumentów i danych z dostępem zdalnym do jednej bazy. Zdecydowaliśmy się na stopniowe wdrażanie, zaczynając od obszaru kadrowo-płacowego z uzupełnieniem o zdalne Pulpity HR czyli Pulpity Pracownika i Pulpity Kierownika

Jakie zmiany widzimy po wdrożeniu enova365 Kadry i Płace?

Wdrożenie systemu enova365 zdecydowanie ułatwiło i przyśpieszyło pracę zespołu kadrowego poprzez zautomatyzowanie rejestracji zdarzeń kadrowych oraz rozliczeń płacowych. Dzięki stałemu dostępowi wyznaczonych osób do oprogramowania poprawił się przepływ danych i dokumentów pracowniczych w całej organizacji. Program jest na bieżąco z kolejnymi zmianami w przepisach, co zapewnia nam poprawność rozliczeń i uniknięcie wielu zbędnych korekt. Zaimplementowana automatyzacja procesów i zdalna samoobsługa pracownicza wpływa na wzrost wydajności pracy, jak również na satysfakcję pracowników. Ponadto możliwość generowania raportów dopasowanych do wymagań Atlanta, co usprawnia analizę i zarządzanie obszarem kadrowym.  

Dlaczego polecamy system enova365 i firmę XLE Sp. z o.o.?

Zespół XLE od początku wykazał się dużym zaangażowaniem i wsparciem w całym procesie wdrożenia oprogramowania enova365 – od analizy potrzeb, aż po szkolenia z obsługi poszczególnych modułów i skutecznie zrealizował proces wdrożenia elementów kadrowo-płacowych systemu. System spełnia nasze potrzeby kadrowo-płacowe oraz zachęca do dalszego rozwoju naszego oprogramowania.   

Magdalena Szyndler, Dyrektor HR i Administracji, Atlanta Poland S.A.

Przeczytaj materiał – „case study” dotyczący wdrożenia ERP enova365 w firmie ATLANTA POLAND: