Przejdź do treści

Gdańsk, dn. 15.11.2022 r.

LIST REFERENCYJNY

Polecam usługi wdrożeniowe i serwisowe w zakresie oprogramowania ERP enova365
realizowane przez firmę XLE Sp. z o.o. 

SAIL SERVICE to firma zajmująca się od 1987 r. projektowaniem i szyciem żagli – aktualnie dla żaglowców na całym świecie, w tym dla największych żaglowców, jak też dla jachtów wyprawowych i jednostek regatowych. Ponadto firma zajmuje się szyciem pokrowców do jachtów żaglowych i motorowych. W procesie projektowania i produkcji ważne jest indywidualne dostosowanie parametrów do każdego zlecenia oraz skoordynowanie pracy na poszczególnych etapach.

Takie indywidualne podejście do każdego zlecenia spowodowało potrzebę wzmocnienia posiadanego systemu ERP o funkcjonalności, które usprawniłyby proces sprzedaży i produkcji oraz stanowiłyby wsparcie w bieżącej kontroli i analizie realizowanych czynności. Zespół XLE, po przeanalizowaniu naszych potrzeb w 2019 roku, zaproponował i wprowadził rozbudowę modułu Handel oraz wdrożenie dodatkowych modułów: enova 365 Projekty z CRM oraz enova365 DMS i enova365 Harmonogram Zadań.

Zaimplementowane funkcjonalności ułatwiły zarządzanie kluczowymi obszarami funkcjonowania firmy poprzez m.in. zautomatyzowanie przekazywania zadań i informacji między stanowiskami produkcyjnymi oraz magazynami, podgląd realizacji produkcji przez menedżera produkcji, handlowców i zarząd. Ponadto nastąpiło usprawnienie ofertowania z generowaniem z systemu szacunku czasu produkcji i materiałochłonności oraz ewidencjonowanie zamówień na żagle i pokrowce w systemie. Wszystkie dane dotyczące zleceń i produkcji są zintegrowane, dzięki czemu możliwa jest kompletacja poszczególnych części zamówienia do jednej przesyłki.

Usługi firmy XLE poza wdrożeniem nowych rozwiązań do systemu enova365, objęły szkolenie z obsługi oprogramowania, co zapewniło szybkie wykorzystanie możliwości systemu enova 365 przez cały zespół oraz zwiększyło naszą efektywność pracy i satysfakcję klientów.

Wojciech Wróblewski, Prezes Zarządu Sail Service Sp. z o.o.

Przeczytaj też materiał – „case study” dotyczący wdrożenia ERP enova365 w firmie Sail Service: