Przejdź do treści

Gdynia, 04.04.2021

LIST REFERENCYJNY

Polecamy usługi wdrożeniowe systemu enova365 realizowane przez firmę
XLE Sp. z o.o.

SZULC SERWIS to firma świadcząca usługi związane z kopiarkami – najem, dzierżawę, serwis oraz sprzedaż kopiarek od 1999 roku. Wśród obsługiwanych klientów znajduje się m.in. Ikea, MIR, Szpitale Pomorskie. Istotnym elementem współpracy z klientami Szulc Serwis jest odpowiadanie na potrzeby każdego klienta w sposób przekraczający jego oczekiwania.

Koncepcja wdrożenia oprogramowania ERP, który usprawni zarządzanie usługami firmy oraz poprawi uporządkowanie działań w relacjach z klientami, była naczelnym impulsem do wyboru enova 365. Pracując wcześniej na kilku programach, ważne było dla nas zintegrowanie wszystkich danych w jednym systemie oraz zdalny dostęp poprzez dopasowaną aplikację.
Analiza zachodzących procesów w naszej firmie, przeprowadzona przez zespół XLE, pozwoliła na dobór rozwiązań dopasowanych do specyfiki SZULC SERWIS.

Zaimplementowane zostały następujące moduły podstawowe enova365:
– CRM,
– Handel,
– Serwis,
oraz moduły dodatkowe: EDI, Harmonogram Zadań i Elektroniczne Wyciągi Bankowe.
Poszczególne funkcjonalności usprawniły zarządzanie kluczowymi obszarami funkcjonowania firmy, czyli serwisu, wynajmu i sprzedaży urządzeń wielofunkcyjnych – kopiarek oraz zoptymalizowały proces przyjmowania dostaw i fakturowania. Przepływ danych między magazynem a sprzedażą oraz ich analiza zostały usprawnione, a dokumentów związanych ze sprzedażą i serwisem jest zdecydowanie mniej. Co więcej, nasi klienci otrzymują bieżącą informację o statusie zleceń, co zwiększa ich satysfakcję z obsługi.

Ponadto wdrożono dedykowane rozwiązanie automatyzujące odczyty z liczników kopiarek, na podstawie których następuje cykliczne fakturowanie. Kolejnym dodatkiem do systemu jest „Windykacja XLE”, dzięki któremu zautomatyzowaliśmy proces przesyłania przypomnień o płatnościach.

Usługi firmy XLE poza dogłębną analizą przedwdrożeniową i skutecznym wdrożeniem wymienionych rozwiązań, objęły szkolenie z obsługi oprogramowania enova365, co zapewniło szybkie wykorzystanie możliwości systemu enova 365 oraz zwiększyło efektywność pracy naszego zespołu, w tym w trybie zdalnym.

Rekomenduję zespół wdrożeniowy XLE Sp. z o. o. jako solidnego partnera enova365.

Patryk Figurski, SZULC SERWIS

Przeczytaj więcej o wdrożeniu enova365 w firmie Szulc Serwis przeprowadzonym przez XLE: