Przejdź do treści

Wrocław, 25 stycznia 2022 r.

LIST REFERENCYJNY
dla XLE za wdrożenie enova 365 – DMS, Faktury

MicroscopeIT to firma z branży informatycznej, dostarczająca rozwiązania programistyczne dla startupów i przedsiębiorstw na całym świecie od 2012 roku, zatrudniając stacjonarnie i zdalnie ok. 20 pracowników.  

Szukając rozwiązania do usprawnienia obiegu dokumentów i zarządzania projektami, zdecydowaliśmy się na oprogramowanie enova365, które poznaliśmy współpracując z firmą Tooploox.  

Po poznaniu modułów i możliwości systemu enova365 oraz analizie naszych procesów pod kątem cyfryzacji, dokonaliśmy zakupu i wdrożenia modułów: 

  • DMS, DMS_XLE i Workflow (obieg dokumentów) 
  • Faktury 
  • Podgląd. 

Opcja zarządzania i monitorowania projektów, podglądu do dokumentów i danych w systemie, z dowolnego urządzenia, szczególnie w pracy zdalnej czy przy realizowanych projektach z rozproszonym zespołem, to bardzo ważny aspekt w przypadku naszej firmy, który został objęty w systemie enova365

Dodatkowym plusem jest połączenie w systemie z obsługą kadrowo-płacową oraz księgowością, dzięki czemu procesy w tym obszarze administracji mamy w zoptymalizowane, a nam pozostaje skupienie się na realizacji celów biznesowych i sięganiu po kolejne ambitne projekty IT. 

Niniejszym rekomendujemy system enova365 oraz usługi wdrożeniowo-programistyczne Autoryzowanego Partnera enova365 – XLE Sp. z o.o. 

 Romuald Litwin,
Członek Zarządu MicroscopeIT Sp. z o. o.