Przejdź do treści

Mako TSL poleca usługi serwisu enova365 realizowane przez XLE

Gdynia, 14 lipca 2021 r.

LIST REFERENCYJNY

Grupa MAKO TSL od ponad 10 lat świadczy usługi spedycyjne, transportowe i logistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Na całą organizację składa się 5 oddziałów (Gdynia, Gdańsk, Lębork, Koszalin, Warszawa) zatrudniając w sumie ponad 220 pracowników oraz współpracuje z ponad 800 kierowcami i przewoźnikami. Zasięg naszych usług w zakresie transportu i spedycji obejmuje teren Polski oraz niemal całą Europę.

Współpracę z firmą XLE rozpoczęliśmy od audytu w lipcu 2020 roku, gdy szukaliśmy Autoryzowanego Partnera enova365 do prowadzenia usług serwisowych w już wdrożonych modułach do obsługi biura rachunkowego: 

  • Księgowość
  • Kadry Płace
  • Pulpit Pracownika
  • Praca na wielu bazach.

Zespół XLE skutecznie podejmuje nasze zlecenia serwisowe, w ramach których między innymi wprowadzono narzędzia usprawniające pracę działu windykacji, obsługę wirtualnych rachunków bankowych, poprawki w niektórych funkcjonalnościach (w tym importu danych księgowych z zewnętrznego systemu), przeprowadzono migrację na nowe serwery i rozszerzono integrację systemu z narzędziem do zarządzania transportem dodatkowe funkcje, co jest dla nas dużym usprawnieniem. Ponadto dla podmiotów powiązanych zostały założone i skonfigurowane do pracy nowe bazy.  Obecnie jesteśmy w trakcie wdrożeń kolejnych elementów enova365 dostosowanych do naszych indywidualnych potrzeb i zdecydowanie rekomendujemy system enova 365 oraz usługi XLE.

Łukasz Makurat, Pełnomocnik MAKO TSL