Przejdź do treści

Gdańsk, 13.12.2021 r.

LIST REFERENCYJNY

W imieniu firmy DOMSI polecam usługi wdrożeniowe oraz opiekę serwisową systemu ERP enova365 realizowane przez firmę
XLE Sp. z o.o.

DOMSI to trójmiejska firma deweloperska funkcjonująca od 2020 roku. Zarząd naszej spółki już na samym początku działalności podjął decyzję o wdrożeniu oprogramowania enova365 na podstawie informacji o różnych programach do obsługi księgowości w tym obsługi zdalnej, przy założeniu możliwie najniższych barier wejścia, sprawnego wdrożenia i wsparcia dla księgowości oraz zarządu.

Firma XLE zaproponowała nam rozwiązanie, które w pełni spełnia nasze kryteria. Wdrożone zostały moduły Księga Handlowa oraz Faktury w modelu abonamentowym w chmurze Microsoft Azure SaaS, który zwolnił nas z kosztów inwestycji w zakup oprogramowania. Wspólna baza danych i oprogramowanie znajduje się na zewnętrznym bezpiecznym serwerze, a Użytkownicy z naszej firmy mają dostęp do zasobów w dowolnym czasie, z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu, co jest dla nas istotne podczas pracy zdalnej.

Poza odpowiednio dobranym oprogramowaniem i jego wdrożeniem cenimy zespół XLE za skuteczną obsługę serwisową oraz efektywne szkolenia z obsługi oprogramowania enova 365,  a tym samym rekomendujemy firmę XLE i system enova365.  

Anna Malewska, Pełnomocnik DOMSI Sp. z o.o.

Poznaj przebieg wdrożenia enova365 w firmie DOMSI:

referencje dla xle od domsi skan