Przejdź do treści

LIST REFERENCYJNY

Polecamy usługi wdrożeniowe systemu enova365 realizowane przez firmę

XLE Sp. z o.o.

Radmor S.A. to gdyńskie przedsiębiorstwo z branży telekomunikacyjnej, które prowadzi działalność od 1947 roku związaną z produkcją i usługami w obszarze urządzeń łączności dla wojska i służb cywilnych.

Jednym z głównych celów wdrożenia nowego oprogramowania ERP było zintegrowanie danych. Zatrudniając ponad 300 osób, kluczowym zagadnieniem jest dla nas efektywne zarządzanie kadrami, w związku z czym szukaliśmy rozwiązania, które będzie spełniało nasze wymagania uwzględniające specyfikę firmy. Po wstępnej analizie naszych potrzeb i zapoznaniu się z możliwościami, jakie daje system enova365 w obszarze kadrowo-płacowym, podjęliśmy decyzję o zakupie i wdrożeniu tego właśnie oprogramowania.

Zaimplementowane zostały bazowe, zintegrowane w systemie elementy:

– moduł Kadry Płace

– Pulpit Kierownika

– Pulpit Pracownika

oraz dodatki wspierające ewidencję czasu pracy, importy danych z RCP i tworzenie dodatkowych raportów związanych z bilansem czasu pracy i porównaniem danych. Wdrożono też tworzenie dekretów list płac oraz ich eksport we wskazanym formacie do naszego oprogramowania księgowego.

Usługi firmy XLE poza wdrożeniem ww. rozwiązań, uwzględniały migrację danych kadrowo-płacowych
i szkolenie z obsługi oprogramowania enova365, co w efekcie usprawniło zarządzanie danymi pracowniczymi, ułatwiło pracę naszego zespołu kadrowego, w tym w trybie zdalnym. Pracownicy zyskali dostęp do swoich danych oraz możliwość składania wniosków urlopowych i wniosków kadrowych z poziomu aplikacji.

Możemy polecić zespół wdrożeniowy XLE Sp. z o.o. jako rzetelnie i skutecznie wspierający w kwestiach związanych zarówno z systemem informatycznym, jak też z aspektami kadrowo-płacowymi prowadzonymi w sposób zdigitalizowany i bezpieczny.

Andrzej Synowiecki

Prezes Zarządu Radmor S.A.