Przejdź do treści

Polecenie dla XLE za wdrożenie ERP enova365, obszar kadry płace, księgowość

LIST REFERENCYJNY

We Can do HR Sp. z o.o. jest silną i profesjonalną marką branży Human Resources. Nasza firma świadczy usługi rekrutacji stałej oraz leasing pracowników na potrzeby konkretnych projektów.
W naszej bazie znajduje się ponad 25 000 specjalistów. Naszym zadaniem jest znalezienie, rekrutowanie, zarządzanie oraz dbanie o pracowników. Współpracujemy z kontrahentami ze Szwecji, Skandynawii oraz Europy Zachodniej.


Decyzję o zakupie programu enova365 podjął zarząd po uprzednim zapoznaniu się z możliwościami systemu oraz z perspektywami jego rozwoju w firmie.
Na potrzeby naszej firmy zakupione zostały moduły: Księga Handlowa, Płace i Kadry, Faktury, Środki Trwałe oraz Delegacje w wersji złotej.


Po spotkaniu, na którym odbyła się dedykowana prezentacja, zgodna z profilem naszej działalności, zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą XLE Sp. z o.o. z Gdyni. Konsultanci z XLE Sp. z o.o przeprowadzili proces instalacji oraz konfiguracji systemu, następnie odbyły się szkolenia z jego obsługi. Pracownicy firmy XLE Sp. z o.o. wykazali się zaangażowaniem oraz indywidualnym podejściem do klienta, dostosowali system enova365 do naszych potrzeb, dzięki czemu usprawniona została nasza praca oraz procesy zachodzące wewnątrz firmy.


Praca na systemie enova365 spowodowała wzrost wydajności pracowników. Dzięki możliwościom systemu wiele procesów odbywa się automatycznie, mogliśmy dostosować go do swoich potrzeb – utworzone zostały schematy księgowe, matryce, dostosowany został wygląd okien, formularzy itp. Dla firmy, która zarządza tak dużą ilością pracowników, istotnym aspektem były możliwości i opcje dostępne w module Kadrowym – od tej pory mamy szybki i łatwy dostęp do informacji o pracownikach. Dzięki rozwiązaniu, które wykonali dla nas programiści z firmy XLE Sp. z o.o. możemy uzupełniać niezbędne dla nas formularze również poza systemem – dodatkowe narzędzie umożliwia automatyczne generowanie zgłoszeń do ubezpieczeń w formacie pdf na podstawie danych z kartoteki pracownika. Konsultanci z firmy XLE Sp. z o.o. przekazali nam niezbędną wiedzę, potrzebną do najefektywniejszej pracy w enova 365, a w przypadku pytań bądź wątpliwości służą nam pomocą. Program enova 365, a w szczególności moduł Faktury, pomógł nam usprawnić proces wystawiania dokumentów oraz ich ewidencji.


Polecamy system enova365 oraz firmę XLE Sp. z o.o. jako solidnego partnera, który wzorowo realizuje powierzone mu zadania. Możemy liczyć na kompetentną pomoc pracowników firmy XLE Sp. z o.o.

Dominik Laskowski,
Prezes Zarządu WE CAN DO HR Sp. z o.o.