Przejdź do treści

Polecenie dla Autoryzowanego Partnera enova365 od biura rachunkowego Neofin

Gdynia, 2018-01-05

LIST REFERENCYJNY

Biuro rachunkowe NeoFin Sp. z o.o. S.K. powstało w 2014 roku. To co nas wyróżnia, to biegła znajomość systemów informatycznych oraz ich możliwości. Dzięki temu możemy proponować naszym klientom znacznie prostszy i szybszy proces księgowania, co umożliwia efektywniejsze zarządzanie firmą oraz ułatwia podejmowanie trafnych decyzji biznesowych. Cechuje nas również umiejętność modelowania i kształtowania procesów pod kątem potrzeb klienta – w ten sposób optymalizujemy koszty oraz obniżamy ryzyko popełnienia błędu.

Decyzję o zakupie programu enova 365 podjął zarząd po zapoznaniu się z szerokim wachlarzem możliwości systemu, możliwościami parametryzacji oraz rozwoju systemu.
Na potrzeby biura zakupione zostały moduły: Księga Handlowa, Faktury, CRM oraz Książka Podatkowa w wersji złotej. Aktualnie korzystamy również z licencji na Środki Trwałe, Windykcję, Worflow oraz DMS.
Zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą XLE Sp. z o.o. z Gdyni. Pracownicy firmy XLE Sp. z o.o wykazali się profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem do klienta. Dzięki nieszablonowemu myśleniu zaproponowali rozwiązania usprawniające naszą pracę. Po szkoleniu możemy liczyć na bieżące wsparcie konsultantów z XLE. Jesteśmy pod wrażeniem ich znajomości zagadnień księgowych oraz kadrowo-płacowych.
Praca na systemie enova365 jest przyjemna i bardzo efektywna dzięki indywidualnej parametryzacji list i formularzy, stworzonym schematom księgowym oraz matrycom. Wprowadzanie dokumentów do programu zostało zoptymalizowane dzięki dodatkowemu rozwiązaniu, które wykorzystuje oprogramowanie OCR – zeskanowane dokumenty w kilka chwil wprowadzane są do systemu enova365, bez konieczności ich ręcznego przepisywania. Rozwiązanie to w znacznym stopniu ułatwiło pracę naszego biura oraz powoduje oszczędność naszego czasu.
Polecamy system enova365 oraz firmę XLE Sp. z o.o. jako solidnego partnera w biznesie i znawcę branży rachunkowej.

Agnieszka Przybyt

Neofin Sp. z o.o. Sp. k.

Poznaj szczegóły wdrożenia oprogramowania enova365 w firmie NEOFIN w naszym “case study”: