Przejdź do treści

Firma Navimor Intenational Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm w polskim budownictwie okrętowym i przemyśle morskim. Jako ważny udziałowiec w Stoczniach Wisła i Remontowa oraz po dwudziestu latach doświadczenia w połączeniu z ogromną wiedzą na temat rynku, jesteśmy w stanie zapewnić pełną gamę produktów przemysłu stoczniowego i usług dla naszych klientów.
Ze względu na zmiany w przepisach i zmiany w technologiach informatycznych podjęliśmy decyzje o zmianie systemu księgowego ze starego DOSowego na nowoczesną Comarch Optimę. Decyzja ta poparta była dostosowaniem do zmieniających się przepisów oraz ciągłym aktualizacjami i usprawnianiem systemu. Posiadamy moduły Kasa Bank Plus, Księga Handlowa Plus, Faktury, Środki Trwałe, Kadry i Płace, Obieg dokumentów, Analizy, Pulpit Menagera oraz CRM.
Wdrożenie nowego systemu budziło pewne obawy personelu przyzwyczajonego od lat do dawnego programu. Dzięki profesjonalnej pomocy firmy XLE Sp. z o.o. (w czasie wdrożenie XLE Malewski&Pilachowski s.c.) udało nam się przekonać zespół księgowy do nowego systemu oraz przeprowadzić udane szkolenie. Nasi pracownicy wiedzą, że zawsze mogą liczyć na pomoc ze strony XLE. Ponad to stworzone przez XLE dodatkowe raporty, filtry i wydruki znacznie ułatwiają wszystkim codzienną pracę. Polecamy system Comarch Optima oraz firmę XLE jako idealną kombinację prowadzącą do udanego wdrożenia.

Teresa Zając

Navimor Intenational Sp. z o.o.