Przejdź do treści

Kancelaria Rachunkowa MILENIUM S.C. powstała w 2006 roku w Dobrzewinie. Od początku naszej działalności zajmujemy się kompleksową obsługą przedsiębiorstw obejmującą usługi księgowe, rozliczenia podatkowe oraz kadry i płace. Naszym klientom zapewniamy terminowość oraz pełen profesjonalizm dzięki czemu mają Państwo pewność, że dokumentacja prowadzona jest w sposób rzetelny i szybki, ale także z uwzględnieniem optymalizacji podatków.
Firmę XLE Sp. z o.o. znaleźliśmy w Internecie – do współpracy przekonała nas duża ilość referencji z branży rachunkowej. Zdecydowaliśmy się na zakup modułów Biuro Rachunkowe, Faktury, Księga Handlowa Plus, Księga Podatkowa, Środki Trwałe, Kadry i Płace oraz Kasa/Bank Plus. Firma XLE Sp. z o.o. przygotowała system do pracy i rozpoczęła szkolenia mające na celu nie tylko zapoznanie nas z systemem, ale też optymalizację pracy na nim. Pracownicy firmy XLE Sp. z o.o. potwierdzili swoją znajomość zagadnień związanych z księgowością i specyfiką pracy biura rachunkowego, ustawili import danych z innego systemu ERP i pomogli w skonfigurowaniu importu przy pomocy Internetowej Wymiany Danych z aplikacji Comarch ERP XT.
Dzięki wdrożeniu Comarch ERP Optimy w naszym biurze możemy obsługiwać większą ilość klientów. Łatwiej nawiązujemy współpracę z przedsiębiorstwami pracującymi na Comarch ERP Optima dzięki możliwości wymiany danych. Naszą pracę usprawnia możliwość importu wyciągów bankowych, optymalne schematy księgowe i możliwość wykonywania operacji seryjnych w module Biuro Rachunkowe.
Jeśli chodzi o firmę XLE Sp.z o.o., to jest ona warta polecenia. Nasze potrzeby jako klienta zostały zrozumiane i skutecznie zaspokojone. Polecamy firmę XLE Sp. z o.o. jako dobrego partnera w biznesie.

Joanna Hewitt

Milenium s.c.

referencje dla xle od milenium skan comarch optima