Przejdź do treści

IM Solutions Sp. z o.o. powstała jako agencja żeglugowa reprezentująca zagranicznych armatorów na terenie Polski. Firma oferuje szeroki wachlarz specjalistycznych lądowych i morskich rozwiązań transportowych dla handlu zagranicznego. Będąc częścią Grupy Inter Marine, mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia działalności handlowej na rynkach Azjatyckich jak również w innych rejonach świata.
Z firmą XLE Sp. z o.o. nawiązaliśmy współpracę od lipca 2014r, kiedy to przeprowadzali u nas wdrożenie modułów Optima Księga Handlowa Plus i Faktury. Oprogramowanie Comarch ERP Optima ma wszystko czego potrzebuje firma, zajmująca się prowadzeniem sprzedaży na zagranicznych rynkach. Program ten cechuje przejrzystość, łatwość obsługi oraz wysoka funkcjonalność.
Wykonawca wdrożenia jest wyraźnym innowatorem, co działa na jego korzyść. Sposobem firmy na wybicie się na rynku jest przyswojenie nowoczesnych rozwiązań i promowanie ich
w codziennej pracy.
Rzetelność firmy nie budzi najmniejszych zastrzeżeń. Widać to w bardzo precyzyjnym przekazywaniu informacji kontrahentowi. W przypadku jakichkolwiek problemów XLE Sp. z o.o. udziela kontrahentowi rzeczowej i wyczerpującej porady. Oferowane przez firmę dodatkowe szkolenia bardzo przyczyniły się do wzrostu zadowolenia z oferty.

Lucyna Glińska

IM Solutions Sp. z o.o.