Przejdź do treści

Polecenie dla XLE za wdrożenie enova365 – obszar handel

Gdynia, 2018-01-10

LIST REFERENCYJNY

Firma Health&Beauty Care Sp. z o.o. powstała w 2013 roku. Specjalizujemy się w produkcji kosmetyków do pielęgnacji ciała i włosów. Jakość, doświadczenie oraz zaawansowane technologie to klucz do sukcesu – wszystko to zapewniamy klientom w zakresie oferowanych przez nas produktów. To, co tworzymy i produkujemy, jest najwyższej jakości – najważniejszy jest dla nas klient oraz jego zaufanie do naszej marki. Ściśle współpracujemy z naszymi klientami, aby spełnić ich potrzeby oraz przekroczyć ich oczekiwania.
Decyzję o zakupie programu enova365 podjął zarząd po dedykowanej prezentacji przygotowanej przez firmę XLE Sp. z o.o., która pokazała możliwości programu enova 365.
Na potrzeby firmy zakupiony został moduł Handel.
Zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą XLE Sp. z o.o. z Gdyni. Konsultanci z firmy XLE Sp. z o.o. przeprowadzili rzetelną analizę naszych potrzeb, co pozwoliło optymalnie dostosować system do naszych oczekiwań. enova365 jest programem, który ma wiele możliwości i jest elastyczny – dzięki pomocy pracowników firmy XLE Sp. z o.o. przy konfiguracji i parametryzacji systemu odzwierciedla on doskonale nasze potrzeby, a praca w programie jest intuicyjna. Po szkoleniach, które zostały przeprowadzone dla naszych pracowników, obsługa systemu nie stanowi żadnego problemu.
Dzięki wdrożeniu programu enova 365 zoptymalizowane zostały procesy handlowe w naszej firmie – wprowadzanie danych odbywa się szybciej, a procesy wystawiania dokumentów zostały zautomatyzowane. Moduł Handel w kompleksowy sposób pozwala nam na zarządzanie gospodarką magazynową – w naszej branży ważnym aspektem jest oznaczanie partii wytworzonego produktu oraz wiedza o tym, z jakich konkretnie zasobów powstaje wyrób gotowy – system enova365 nam to umożliwia.
Polecamy system enova 365 oraz firmę XLE Sp. z o.o. jako solidnego partnera w biznesie i firmę zatrudniającą kompetentnych pracowników.

Kamil Słomczewski
Health&Beauty Care Sp. z o.o.