Spis treści

Szukasz rozwiązań, które usprawnią procesy w Twojej firmie i pomogą Ci w optymalizacji kosztów prowadzenia biznesu? Bez dwóch zdań warto poznać potencjał systemów ERP. Ciekawą propozycję przygotowali twórcy oprogramowania enova365. Znajdziesz w nim dedykowany moduł Business Intelligence, który wspiera decyzyjność w firmie na podstawie rozbudowanej analityki. Poznaj potencjał i możliwości zastosowania tego modułu w Twoim przedsiębiorstwie.

Czym jest Business Intelligence od enova365?

System Business Intelligence to narzędzie, które wykorzystuje się w procesie analizy biznesowej. Jest jednym z modułów całego systemu. Poszczególne funkcjonalności BI od enova365 pozwalają na gromadzenie oraz przetwarzanie dużej ilości danych. Można grupować je w konkretne kategorie oraz układać w dedykowane schematy w zależności od swoich potrzeb. Dane są zbierane ze wszystkich obszarów działalności biznesowej, w tym m.in.: księgowości, kadr i płac, handlu, sprzedaży (CRM).

Jako użytkownik takiego narzędzia otrzymujesz gotowe informacje i wiedzę, która pomaga Ci w podejmowaniu kluczowych decyzji biznesowych. Przetwarzane informacje wykorzystywane są do tworzenia modeli danych. Te wizualizowane są w wybranej przez użytkownika w formie po to, aby były jak najbardziej czytelne i dopasowane do Twoich potrzeb. Atutem Business Intelligence od enova365 jest to, że moduł ten powstał jako jedna z integralnych części całego systemu ERP. Dodatkowo można tworzyć indywidualne panele oraz się nimi dzielić. Pozwala to na pełne dopasowanie dostępnych funkcjonalności do swoich potrzeb oraz specyfiki prowadzonego biznesu.

Jakie korzyści Twojej firmie da Business Intelligence enova365?

Korzystanie z rozwiązań typu Business Intelligence przynosi firmom wiele korzyści. Nie bez powodu coraz chętniej wykorzystywane są one przez przedsiębiorców z różnych sektorów. Przetwarzanie danych w ramach BI pozwala m.in. na przygotowywanie wiarygodnych i rzetelnych przekrojowych analiz. Te następnie pomagają w podejmowaniu ważnych decyzji biznesowych czy też reorganizacji wybranych obszarów działalności. Wszystko po to, aby zoptymalizować funkcjonowanie przedsiębiorstwa i związane z tym koszty.

Umiejętne wykorzystywanie BI od enova365 pozwoli Ci jeszcze sprawniej zarządzać firmą oraz zwiększać jej rentowność. Pogłębiona analityka i dobre zrozumienie posiadanych danych to klucz do sukcesu. Warto również zwrócić uwagę na to, że korzystanie z Business Intelligence enova365 redukuje ryzyko biznesowe, ponieważ decyzje podejmowane są bardziej świadomie i na podstawie szczegółowych danych analitycznych, a nie tylko intuicji. Warto to połączyć oraz zaoszczędzić cenny czas i nerwy.

Czy narzędzie to sprawdzi się w każdej firmie?

Zastanawiasz się, czy w Twojej firmie sprawdzi się Business Intelligence enova365? Tak naprawdę umiejętnie wdrożone i wykorzystywane narzędzie sprawdzi się w wielu sektorach. Korzystają z niego zarówno właściciele, przedstawiciele zarządu, jak i menedżerowie wysokiego szczebla. Coraz chętniej po BI sięgają również osoby z poziomu operacyjnego. Każda z tych grup docelowych ma nieco inne potrzeby i oczekiwania.

Osoby zarządzające organizacją mają dostęp do kompleksowych danych obejmujących wszystkie obszary działalności firmy. Pracownicy operacyjny odpowiedzialni za węższy obszar funkcjonowania firmy, zyskują dostęp do kluczowych danych dotyczących wycinka, za który odpowiadają. Dane te są bardziej szczegółowe i pomagają w podejmowaniu decyzji na poziomie operacyjnym. Oznacza to, że narzędzie Business Intelligence enova365 z powodzeniem można wykorzystać w wielu firmach oraz w różnych sektorach. Dotyczy to zarówno dużych podmiotów gospodarczych, jak i mniejszych przedsiębiorstw.


Profesjonalne wdrożenie w XLE

Chcesz poznać potencjał zastosowania systemu ERP enova365 i modułu Business Intelligence w Twojej firmie? Zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem. Jako XLE od lat specjalizujemy się we wdrożeniach systemu ERP w przedsiębiorstwach. Każdą implementację oprogramowania dostosowujemy do potrzeb naszych klientów. Nasz ekspert przedstawi Ci potencjał narzędzia w kontekście Twojej firmy, a następnie przeprowadzi Cię przez cały proces.