Przejdź do treści

enova365 Flota

Flota enova365 grafika

Moduł enova365 Flota usprawnia zarządzanie służbowymi pojazdami w przedsiębiorstwie – całą flotą z jednego miejsca. Pozwala na pełną opiekę nad pojazdami, w tym: ewidencjonowanie szczegółowych informacji na temat posiadanych samochodów, rejestrowanie zdarzeń planowanych (przeglądy) i niespodziewanych (awarie, stłuczki), kontrolę stanów liczników, rezerwacje pojazdów wraz z planowaniem tras, ewidencjonowanie mandatów z połączeniem do wykonanych przejazdów. Zaplanowane przejazdy są graficznie prezentowane w kalendarzu. 

Moduł Flota jest zintegrowany / powiązany z modułem enova365 Handel oraz enova365 Księgowość, dzięki czemu zapewniona jest ewidencja, obieg i archiwizacja dokumentów oraz rozliczanie przejazdów w jednym systemie. 

Rozwiązanie pozwala na zautomatyzowanie powtarzalnych czynności oraz na prowadzenie zadań managera i pracowników obsługujących samochody w sposób bezbłędny, przejrzysty i poukładany. 

Podstawowe elementy modułu enova 365 Flota

grafika ekran z modułem enova flota

W programie znajdziesz elementy związane ze specyfiką zarządzania pojazdami w przedsiębiorstwie:

  • Ewidencja pojazdów 
  • Rezerwacje pojazdów 
  • Ewidencja zdarzeń związanych z pojazdami 
  • Ubezpieczenia pojazdów 
  • Zgłoszenia szkód pojazdów 
  • Rejestracja mandatów

Tak samo jak w przypadku wcześniejszych modułów i ten element systemu enova365 możemy elastycznie dopasować do różnych potrzeb przedsiębiorców – zespół XLE przygotowuje na zlecenie Klienta programistyczne rozwiązania, które pozwalają na indywidualne ustawienia modułu.

Zgłoś się do nas po ofertę – skorzystaj z pełni możliwości enova365! bok@xle.pl