Spis treści

Serdecznie zapraszamy na webinar "Decyzje biznesowe na podstawie danych – sposób na skuteczne zarządzanie dzięki Business Intelligence" przeprowadzony przez naszego partnera firmę Soneta Sp. z o.o. producenta oprogramowania ERP enova365, który jest zaplanowany na 28 maja na godzinę 10:00. Webinar poprowadzą Mateusz Cich - kierownik projektu Business Intelligence enova365 oraz Konrad Spryńca - kierownik ds. działań związanych z rynkiem Soneta.

Dołącz do webinaru i odkryj, jak Business Intelligence enova365 może zmienić Twoje podejście do zarządzania danymi i decyzji biznesowych. Czy masz problem z nieuporządkowanymi, rozproszonymi po różnych narzędziach danymi? Czy Twoje arkusze kalkulacyjne są rozproszone między lokalnymi dyskami a chmurą, tworząc więcej chaosu niż wartości? Jeżeli tak, to wydarzenie jest dla Ciebie!

Szczegóły webinaru

Temat: Business Intelligence dla opornych. Decyzje biznesowe na podstawie danych,

Data:  28 maja, godzina 10:00,

Miejsce: Online.

Dlaczego warto wziąć udział w webinarze?

 1. opanujesz problemy związane z zarządzaniem danymi w wielu tradycyjnych systemach i jak Business Intelligence enova365 może je rozwiązać
 2. otrzymasz praktyczne wskazówki, jak przekształcić rozproszone informacje w spójne i łatwo dostępne źródło wiedzy o Twojej firmie
 3. poznasz zalety systemu ERP enova365 zintegrowanego z Business Intelligence, które ułatwiają podejmowanie przemyślanych decyzji biznesowych

Dla kogo jest ten webinar?

Dla wszystkich, którzy chcą usprawnić procesy decyzyjne w swojej firmie, szczególnie w dziedzinach finansów, handlu czy produkcji. Idealny dla osób, które są zmęczone ciągłym szukaniem danych w wielu miejscach i pragną uporządkować swój przepływ informacji.

Jak się zarejestrować?

Zarejestruj się, klikając na ten link i zapewnij sobie miejsce na tym kluczowym webinarze.

Nie przegap tej okazji, aby nauczyć się, jak efektywnie zarządzać danymi i podejmować lepsze decyzje biznesowe z pomocą Business Intelligence enova365. Do zobaczenia!

Agenda webinaru

 • - Business Intelligence w enova365 – czym się charakteryzuje?
 • - Użytkownicy narzędzia – kto i w jakich podmiotach gospodarczych użyje Business Intelligence enova365?
 • - Prezentacja danych – z jakich typów wizualizacji skorzystasz i gdzie je umieścisz?
 • - Obszary analizy danych – z jakich dziedzin dane możesz analizować?
 • - Informacje, wnioski, decyzje – jakie informacje mogą przedstawiać wizualizacje, jakie można na ich podstawie wyciągnąć wnioski, by następnie podjąć odpowiednie decyzje biznesowe?
 • - Biznesowe potrzeby analityczne – na jakie pytania pomoże znaleźć odpowiedź moduł Business Intelligence
 • - Narzędzia analizy danych - jak być samodzielnym i niezależnym w obsłudze modułu Business Intelligence
 • - Poziomy praw dostępu – jakie zarządzać prawami do modeli danych i czynności?
 • - Powszechność – czy Business Intelligence znajdzie zastosowanie w konsolidacji danych oraz Pulpitach?
 • - Podsumowanie – korzyści jakie zyska Twój biznes dzięki wdrożeniu BI?